دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

تاریخ انقلاب اسلامی سراسر افتخار است

دوشنبه, 06 اسفند,1397/Categories: حوزه, مدارس

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز مراسم پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و قیام 29 بهمن مردم تبریز با حضور دکتر عزیز جوانپور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان، دکتر نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان و سایر مسئولین در جمع دانش آموزان مقاطع ابتدائی سما تبریز در سالن استاد شهریار دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.   

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در این مراسم ضمن خیر مقدم گویی و ابراز خرسندی از حضور در جمع دبستانیان و تشکر از زحمات انجام گرفته برای ایشان بواسطه داشتن معلمین و کادر آموزشی دلسوز و مجبرب در سما تبریز و تلاش های صورت گرفته توسط دست اندرکاران سما  خواستار تداوم این اقدامات شدند و ابراز امیدواری کردند هر روز شاهد به بار نشستن ثمرات انقلاب اسلامی در کشور باشیم.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود و با طرح سوال از دانش آموزان در خصوص تاریخ انقلاب اسلامی و با اشاره به تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی بر ضرورت آشنایی  قشر جوان و نسل جدید با اندیشه های انقلاب اسلامی و بنیانگذار آن در طول زمان تحصیل تاکید کردند.

مهندس اصغری مدیر کل سازمان پسماند شهرداری تبریز نیز در این نشست با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر ضرورت فرهنگ سازی در زمینه بهداشت و نظافت شهری تاکید و با اشاره به شعار تبریز شهر همیشه تمیز با ارائه گزارشی از سازمان متبوع خود خواستار مشارکت کلیه شهروندان و بخصوص قشر داش آموز در جهت تحقق بخشیدن به این شعار شدند. ایشان با اشاره به برنامه ریزی های انجام یافته درخصوص استفاده از زباله های شهری در تولید انرژی در راستای حفظ محیط زیست در آینده نزدیک و با برشمردن مهترین اقدامات انجام گرفته در این سازمان خواستار تفکیک زباله از مبدا و سایر اقدامات  شهروندان در کمک رسانی به این سازمان شدند.

از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم در سما تبریز اجرای مسابقه بین دانش آموزان و اهدای جوائز به برندگان با مشارکت سازمان پسماند شهرداری تبریز و اجرای تئاتر عروسکی با موضوع حفاظت از محیط زیست بود.

Number of views (336)/Comments (0)

Tags: