دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

تبليغات مدارس و آموزشكده هاي سما در پرتو اقدامات دسته جمعي

جمعه, 24 خرداد,1398/Categories: حوزه

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز دکتر محمد نریمانی راد در نخستين جلسه هم اندیشی همکاران سما تبریز در سال 98 با اشاره به سلسله تبليغات و اقدامات انجام یافته در  سما تبریز خواستار استمرار فعالیت جمعی همكاران جهت ارتقا و توسعه اهداف عالی سازمانی شدند.

در این مراسم دکتر محمد نریمانی راد دبير شوراي نظارت و هماهنگي سما استان آذربايجان شرقي ضمن عرض خیر مقدم و خسته نباشيد و تشكر از زحمات دست اندركاران مجموعه سما تبريز بواسطه تلاشهاي انجام يافته در طول يك سال گذشته حاصل و برآيند اين تلاش جمعي را ارتقاي جايگاه اجتماعي سما در نزد اذهان عمومي و تغییر دیدگاهها و نگرشها نزد این افکار نسبت به سما را موئید آینده درخشان این مجموعه آموزشی و فرهنگی دانستند و اظهار اميدواري كردند در جهت رسيدن به نقطه آرماني و استاندارد تلاش هاي مضاعف انجام شود.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود و با اشاره به ارتقا كيفيت آموزشي، پ‍‍‍‍ژوهشي و كار هاي فرهنگي در سما را تبلور واقعي كيفي سازي دانستند و با اشاره به سلايق مختلف و گوناگون در سطح جامعه كيفي سازي مدارس را با در نظر گرفتن سلايق مختلف در جهت جذب حداكثري دانش آموزان و دانشجويان و از تمام اقشار مختلف مردم دانستند و بر لزوم انجام برنامه ريزي هاي صحيح در اين راستا تاكيد كردند. و با اشاره به اقدامات عمرانی انجام یافته در سما تبریز توجه به کیفیت در کنار افزایش کمی را جز اولویت های لاینفک سما برشمردند.  

معاونت سما تبریز در ادامه با برشمردن اهميت تبليغات در دنياي امروز بر ضرورت ارتقا كمي و كيفي تبليغات مدارس و آموزشكده هاي سما در پرتو اقدامات دسته جمعي كليه دست اندركاران مجموعه سما تاكيد كردند و با اشاره به جمله معروف هر يك نفر يك رسانه از تك تك همكاران و دست اندر كاران مجموعه سما در كليه قسمت ها به عنوان مبلغين واقعي سما ياد كردند و بر لزوم برنامه ريزي هاي صحيح جهت دستيابي به اهداف بلند مدت در راستاي كيفيت بخشي آموزشي تاكيد و برطرف نمودن نقاط ضعف موجود و خودكفايي مالي را جز ضروريات دانستند. و با اشاره به طي مراحل نهايي راه اندازي مدارس الكترونيكي و آموزش از راه دور اظهار اميدواري كردند با راه اندازي اين مدارس در سما مشكل بازماندگان از تحصيل نيز حل شود. 

در ابتداي اين ديدار رئيس آموزشكده سما تبريز، مسئولین حوزه معاونت سما تبریز و مدیران مدارس به ارائه گزارش در خصوص مهم ترین اقدامات انجام یافته در حوزه های مختلف بخصوص امر تبليغات پيراموني و ... پرداختند و با اهدا لوحی از دو نفر از همكاران برگزيده سمايي در طرح قران در سما ( طرح قدس) از سوی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی تقدیر شد.

در حاشيه اين ديدار نيز مسئولين بانك قرض الحسنه مهر ايران ضمن حضور در جمع همكاران سمايي و با برشمردن و معرفي خدمات بانك مذكور در سطح جامعه و با اشاره به تاريخچه و چگونگي تشكيل بانك ،هدف از فلسفه وجودي اين بانك را تقسيم منابع ارزان قيمت در بين همه آحاد مردم با ارائه طرح هاي اعتباري متمايز با ساير بانك ها دانستند و خبر از انعقاد تفاهم نامه في مابين معاونت سما و بانك مذكور در جهت كمك به اهداف آموزشي مجموعه سما و با تعيين اعتبار و اختصاص اعتبار دانستند.

 این مراسم به همت حوزه معاونت سما تبریز و با حضور دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، روسای آموزشکده های سما و مدیران حوزه و مدارس سما تبریز و جمعی از همکاران در روز پنجشنبه مورخ 98/03/23 در سالن اجتماعات آموزشكده سما تبريزبرگزار گردید.    

Number of views (228)/Comments (0)

Tags: