دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی تاكيد كردند:

همدلي رمز موفقيت در كليه عرصه هاست.

یکشنبه, 13 مرداد,1398/Categories: حوزه

Rate this article:
4.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز دکتر محمد نریمانی راد در جلسه هم اندیشی همکاران سما تبریز در تابستان 98 با اشاره به سلسله تبليغات و اقدامات انجام یافته در  سما تبریز خواستار استمرار فعالیت جمعی همكاران جهت ارتقا و توسعه اهداف عالی سازمانی شدند.

در ابتداي اين مراسم دکتر محمد نریمانی راد دبير شوراي نظارت و هماهنگي سما استان آذربايجان شرقي ضمن عرض خیر مقدم و خسته نباشيد و تشكر از زحمات دست اندركاران مجموعه سما تبريز بواسطه تلاشهاي انجام يافته در طول يك سال گذشته حاصل و برآيند اين تلاش جمعي را ارتقاي جايگاه اجتماعي سما در نزد اذهان عمومي و تغییر دیدگاهها و نگرشها نزد این افکار نسبت به سما را موئید آینده درخشان این مجموعه آموزشی و فرهنگی دانستند و همدلي را به عنوان كليد و رمز موفقيت در كليه عرصه ها دانستند و بر ضرورت تسريع در كليه امورات تا آغاز سال تحصيلي جديد تاكيد كردند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود و با اشاره به بودجه بندي در سما استان بر ضرورت تبليغات گسترده و همت مضاعف در جهت جذب حداكثري دانش آموز و دانشجو و برگزاري دوره هاي متنوع آموزشي جهت برون رفت از زيان دهي و كسر بودجه در كليه مراكز سما تاكيد كردند.

معاونت سما تبریز در ادامه با برشمردن اهميت تبليغات در دنياي امروز تبليغات قوي و موثر را به عنوان يك سرمايه گذاري براي هر مجموعه اي دانستند و با اعلام خبر پيگيري تصويب رشته هاي كارشناسي پيوسته و علمي كاربردي كه مختص مراكز سما باشد در مجلس خبر دادند و اظهار اميدواري كردند با تصويب اين طرح فصلي نوين براي سما رقم خواهد خورد.

در ادامه اين مراسم مسئولين سما استان و مديران مدارس ضمن ارائه گزارشي از وضعيت موجود به بيان نقطه نظرات در حيطه كاري خويش پرداختند. 

این مراسم به همت حوزه معاونت سما تبریز و با حضور دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، روسای آموزشکده های سما و مدیران حوزه و مدارس سما تبریز و جمعی از همکاران در روز شنبه مورخ 12/5/98 در سالن شمس مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد تبريز برگزار گردید.

Number of views (357)/Comments (0)

Tags: