دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

نواختن زنگ مهر در مدارس سما استان آذربایجان شرقی

دوشنبه, 01 مهر,1398/Categories: مدارس

Rate this article:
5.0

همزمان با هفته دفاع مقدس، آئین نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی در مدارس سما استان آذربایجان شرقی با حضور مسئولان برگزار و دانش‌آموزان سال تحصیلی جدید را شروع کردند.به گزارش روابط عمومی سما تبریز، دکتر عزیز جوانپور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را صبح امروز در مجتمع پسرانه سما به صدا در آوردند.

دکتر جوانپور در آیین شروع سال تحصیلی جدید ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز فصل تعليم و تربيت  گفت: مدارس سما جزئی از پیکره دانشگاه آزاد اسلامی بوده و مورد حمایت همه جانبه دانشگاه است.

رییس شورای شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی بر استفاده بهینه دانش آموزان و مدارس از تمامی امکانات دانشگاه آزاد اسلامی در هر نقطه ای از واحد های دانشگاه استان تاکید کرد و گفت: به منظور افزایش تعامل بین دانشگاه و آموزش و پرورش و آشنایی دانش آموزان با محیط علمی و دانشگاهی و امکانات، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی برنامه‌های بازدید مستمر از دانشگاه برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامي استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مقطع ابتدائی نکته آغازین علم و علم آموزی است گفت: اهمیت علم، علم آموزی و دانش و جایگاه ویژه آن در جامعه بر کسی پوشیده نیست. لذا مسئولین مدارس با بستر سازی مناسب و استفاده از امکانات و پتانسیل های دانشگاه زمینه‌ای مناسب را برای علم آموزی دانش آموزان فراهم کنند و با شناسایی استعدادهای نهفته دانش آموزان و هدایت درست، آنان را برای ورود به عرصه خدمت و جامعه آموزش و پرورش دهند.

ايشان در بخش ديگري از سخنان خود ضمن تشكر از همراهي اوليا، دانش آموزان امروز را آينده سازان فرداي ميهن اسلامي قلمداد كردند و ابراز اميدواري كردند با آينده نگري مسئولان شاهد پربار شدن هر چه بيشتر مدارس سما با تكيه بر امكانات بالقوه خواهيم بود.  

در ابندای مراسم مدير دبستان پسرانه 1 سما تبريز ضمن خیر مقدم گویی به اولیا و دانش آموزان و تبریک آغاز سالتحصیلی جدید، گزارشي از وضعيت مدرسه ارائه دادند.

در ادامه مراسم شروع سال تحصیلی جدید دکتر جوانپور و هیات همراه ضمن حضور و بازدید از قسمت های مختلف، مجتمع پسرانه و پس از عبور دانش آموزان از دروازه قرآن در کلاسهای درس خود حاضر و فعالیت آموزشی آن آغاز گردید.

مراسم آغاز سالتحصیلی جدید با حضور دکتر جوانپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی و شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، دکتر جعفرزاده رياست آموزشكده سما تبريز، مدیران مدارس و جمعی از همکاران و مسئولان سما و اولیا دانش آموزان صبح روز دوشنبه اول مهر ماه 98 در مجتمع پسرانه سما  برگزار گردید.

Number of views (377)/Comments (0)

Tags: