دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

برگزاری مراسم هفته پزوهش در سما تبریز

دوشنبه, 04 دی,1396/Categories: دانشکده خواهران تبریز

Rate this article:
5.0

امور پژوهشی آموزشکده سما تبریز با آغازهفته پژوهش مراسمی را با حضور معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز  و دبیر شورای نظارت و همهنگی سما استان آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر حسن زاده ی، و با مشارکت آموزشکده سما سهندبرگزار نمود. مراسم با قرائتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید . رئیس آموزشکده سما تبریز دکتر جعفرزاده پس از خیرمقدم گویی و تبریک هفته پژوهش در خصوص مهندسی معکوس و  بومی سازی تجهیزات و قطعات به یراد سخن پرداختند. در ادامه ی مراسم از معاون دانشگاه برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز جناب آقای دکتر زینالی جهت سخنرانی دعوت بعمل آمد.

دكتر زینالی  صحبت های خود را با آماری از تعداد دانشگاه در ایران و کشورهای اروپایی از جمله آلمان، ایتالیا آغاز کردند وبا بیان اینکه ایران ٥ برابر کشورهای پیشرفته دانشگاه دارد که نشان دهنده ی علاقه جوانان ایرانی برای ورود به دانشگاه و ادامه تحصیل است.

در ادامه با بیان پتانسیل و ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین پیشرفت فناوری در جهان و تخصصی‌تر و پیچیده‌تر شدن رشته‌های علمی، لزوم شرکت در دوره های کوتاه مدت و ارتقای سطح علمی و مهارتی دانشجویان را مطرح نمودند.

در پایان از نفرات برتر بیست و دومین جشنواره فرهنگی هنری دانشگاه آزاد اسلامی در بخش طراحی پوستر، مسابقه طراحی میدان ولایت شهر جدید سهند، مسابقه کتاب و کتابخوانی، مسابقه طراحی پوستراربعین حسینی، مسابقه چاپ سیلک  و استاد هیئت علمی پژوهشگر  و تیم گروه گرافیک به عنوان تیم پژوهشی برتر  تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در پایان این مراسم شرکت کنندگان با بازدید از نمایشگاه دستاورد های مربوطه  همراه بود

Number of views (520)/Comments (0)

Tags: