دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

برگزاری مراسم تجلیل از نخستین بازنشستگان سمایی تبریز

یکشنبه, 08 بهمن,1396/Categories: مدارس, دانشکده خواهران تبریز

Rate this article:
4.0

در آستانه آغاز دهه مبارک فجر و روز پرستار مراسم تجلیل از بازنشستگان سمایی در روز چهارشنبه مورخ 4/11/96 در سالن اجماعات آموشکده سما تبریز برگزار گردیدد.

 در ابتدای این مراسم دکتر شهریار حسن زاده دبیر شورای  نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی ضمن عرض خیر مقدم به حضار و شرکت کنندگان با اشاره به فعالیت بیش از دو دهه ای سما در واحد تبریز و بازنشستگی همکاران محترم آن را نشانه بلوغ و رشد این مجموعه و بیانگر نتیجه فعالیت مداوم و خستگی ناپذیر کلیه همکاران بخصوص پیشکسوتان سمایی دانستند و با اشاره به فعالیت های انجام شده از سوی همکاران به ماندگاری این فعالیت ها اشاره کرده و به نمایندگی از تک تک همکاران مجموعه سما از زحمات این عزیزان قدردانی و برای آنان در کلیه ی مراحل زندگی آرزوی توفیق الهی مسئلت کردند.    

 در ادامه ی مراسم حجت الاسلام و المسلمین محمودی از اساتید حوزه اخلاق سخنرانی خود را با اشاره به آیات و رویات و آیه مشهور "هجراً جمیلا ً "آغاز نمودند و از حرکت جناب آقای دکتر حسن زاده و مجموعه سما، در برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از بازنشستگان را مورد تحسین قرار دادند.

ایشان  با تبریک ولادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز پرستار سخنان شان را با سوال چگونه پرستار همدیگر باشیم ادامه دادند و ۹ اصل و خصوصیت یک پرستار را مطرح کردند که به صورت خلاصه صبر، عشق و محبت، مسئولیت پذیر بودن، توجه، همدلی، گوش شنوا، خود را به جای او بگذاریم، روحیه دادن، آداب دانی که باعث احترام می شود، را بیان نمودند.

در پایان این مراسم نیز از زحمات بازنشستگان سمائی خانمها شهین جعفری، حمیده بهروز، حوریه پورحسین چرندابی، و آقایان یعقوب فیاضی و جعفر کلیدی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

Number of views (324)/Comments (0)

Tags: