دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

اجرای برنامه های متنوع در مدارس سما با هدف ایجاد آرامش خاطر در خانواده ها

ﺳﻪشنبه, 05 تیر,1397/Categories: انتصابات

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز مراسم تودیع و معارفه مدیریت دبیرستان دخترانه دوره دوم سما تبریز با حضور دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی دکتر نریمانی، مسئولین حوزه معاونت سما تبریز و همکاران و دبیران این مدرسه در روز سه شنبه مورخ 97/04/05 در دفتر مدیریت آن مدرسه برگزار گردید.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان در خصوص همکاری و هم دلی تمامی همکاران مجموعه سما در زمینه جذب حداکثری دانش آموزان تاکید کردند و خبر از اجرای برنامه های متنوع مدارس برای ایجاد آرامش خاطر در خانواده ها در جهت تربیت صحیح فرزند، ارتقای رشد فکری کودکان برای ارتقا سطح فرهنگی فرزندان در کنار خانواده ها دادند و خواستار بازتاب کلیه اقدامات و زحمات انجام یافته در حوزه مدارس در اذهان عمومی و معرفی سما به عنوان الگوی آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و پتانسیل های موجود و بازیابی جایگاه واقعی سما در مجامع عمومی شدند. 

ایشان با اشاره به روایات اسلامی بر رعایت اصل انصاف در کلیه امور بویژه مسائل آموزشی و تربیتی تاکید کردند و ارتقا سطح علمی را وظیفه همگانی دانستند.

دکتر نریمانی در بخش دیگری از سخنان خود ارتباط مستمر اولیا به صورت حضوری و غیر حضوری در پرتو بهره گیری از تکنولوژیهای نوین را جز ضروریات امروز آموزش و پرورش دانستند و عدم اشراف خانواده ها بر وضعیت تحصیلی دانش آموزان را یکی از عوامل اصلی در بروز مشکلات متعدد و آسیب های مختلف دانستند و افزودند با تدابیر اندیشیده شده از مهر ماه سال جاری شاهد راه اندازی تکنولوژی های نوین و کاربردی در مدارس سما و همچنین گزینش عمومی دانش آموز از سال آتی خواهیم بود . ایشان  تابستان را بهترین زمان برای برطرف کردن نقاط ضعف تدریس دانستند و خواستار استفاده از این ایام جهت بالابردن و باز آموزی سطح تدریس و شرکت در دوره های مختلف ضمن خدمت شدند.

در انتهای این مراسم از زحمات چندین ساله خانم اعظم ابراهیم پور در سمت مدیریت دبیرستان دخترانه دوره دوم سما تبریز با اهدای لوح تقدیر قدردانی و حکم خانم رباب نظری به عنوان مدیریت جدید این مدرسه به ایشان ابلاغ گردید.

Number of views (228)/Comments (0)

Tags: