دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

افزایش کیفی و کمی مدارس سما

چهارشنبه, 13 تیر,1397/Categories: حوزه

Rate this article:
5.0

 افزایش کیفی و کمی مدارس سما

دبیر شورای سیاستگذاری سما استان آذربایجان شرقی از  افزایش کمی و کیفی مدارس سما در راستای جذب دانش آموز خبر داد.

دکتر محمد نریمانی راد معاون امور سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در نشست صمیمی با کارکنان سما این واحد دانشگاهی گفت:  هرم جمعیتی دانش آموز در سطح کشور به نسبت ده سال گذشته بالاترین رقم را به خود اختصاص داده است و ما باید از این فرصت استفاده کرده و بیشترین دانش آموز را جذب مدارس سما کنیم.

دبیر شورای سیاستگذاری سما استان آذربایجان شرقی افزود: در راستای افزایش جذب دانش آموز و توسعه مدارس سما و برگزاری دوره های کوتاه مدت در محل مدارس سما  با دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، دانشگاه شهید مدنی تبریز، موسسه فرهنگی هنری پردیس ستاره باران تفاهم نامه هایی به امضاء رسیده است.

نریمانی راد در ادامه به اهم فعالیت های یک ماهه سما  اشاره و بیان داشت: راه اندازی سیستم هوشمند نوین در مدارس، تکمیل و بازطراحی پرتال حوزه معاونت سـما تبریز جهت اطلاع رسانی بروز، تشکیل کلاسهای آموزشکده برادران در دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد تبریز، اخـذ موافقت در جهت راه اندازی مهدکودک در محل مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی تبریز،اخـذ مجوز تاسـیس دبسـتان پسرانه سـما در منطقه ولیعصر جنوبی از اهم فعالیت هایی است که در حوزه سما انجام شده است.

وی به اهمیت ارتقای کیفیت آموزشی در مدارس تاکید کرد و گفت: با تغییر و تحول در سیستم مدیریتی و اجرائی برخی مدارس انتظار می رود در استخدام مدرس دقت نظر داشته و با استفاده از روشهای نوین آموزشی راهکارهایی جهت بالا بردن سطح کیفیت آموزشی در مدارس ارائه دهند.

وی به تشکیل کارگروه و تیم تبلیغاتی اشاره کرد و افزود: حوزه معاونت سما برای  تبلیغات منسـجم و برندسـازی سما در جهت افزایش جذب دانش آموز و دانشجو کارگروه و تیم تبلیغاتی تشکیل داده است .

معاون امور سما واحد تبریز از افزایش تعداد مدارس سما خبر داد و گفت: یکی از برنامه های حوزه معاونت سما افزایش 10 مدرسه سما به تعداد مدارس تبریز در طول دو سال است .

این نشست با حضور روسای آموزشکده ها، مدیران مدارس و کارکنان حوزه معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز امروز در سالن شمس برگزار شد.

Number of views (1267)/Comments (0)

Tags: