دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

دبیران نمونه استانی به سما فراخوانده شدند

ﺳﻪشنبه, 26 تیر,1397/Categories: مدارس

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز، سومین جلسه معاونت سما تبریز با حضور مدیران مدارس و مسئولین حوزه معاونت سما تبریز در روز سه شنبه مورخه 97/04/26 در محل دبیرخانه شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای دکتر محمد نریمانی راد ضمن خوشامدگویی به حضار و تبریک انتصاب یک نفر از مدیران مدارس سما تبریز (آقای عابدی) به عنوان مدیر دبستان پسرانه 2 سما تبریز به برنامه های آتی در حوزه مدارس اشاره کردند و با اشاره به اهمیت تبلیغات در دنیای امروز و ضمن برشمردن انواع تبلیغات بر برندسازی مجموعه سما تاکید کردند و خبر از انعقاد چندین تفاهم نامه جذب دانش آموز با دانشگاهها و مجامع علمی و ارگانهای مختلف سطح استان دادند و خواستار حضور فعال کلیه عوامل مدرسه در جریان ثبت نام مدارس شدند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی با اشاره به سلسله اقدامات انجام یافته از سوی معاونت سما تبریز در جذب دبیران نمونه استانی برای تدریس در مدارس سما و ادامه این روند، خواستار انتخاب دبیران ایده آل و بنام بر اساس توجه به شایستگی های فردی در جهت تعلیم و تربیت دانش آموزان و ارتقای سطح آموزشی در مدارس سما شدند و با اشاره به اجلاس سراسری معاونین سما کشور در اردبیل خواستار تقویت بین اعضای هیات علمی و استفاده حداکثری از پتانسیل های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی در جهت تقویت جایگاه سما شدند. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود خبر از راه اندازی نخستین مرکز تربیت معلم تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در سما واحد تبریز دادند و افزودند.

در حاشیه این مراسم حکم انتصاب آقای اسمعیل عابدی به عنوان مدیر دبستان پسرانه 2 سما تبریز قرائت و به ایشان ابلغ شد و مدیران مدارس و مسئولین حوزه معاونت سما تبریز، ضمن ارائه گزارش مختصر از فعالیت های انجام گرفته به بیان نقطه نظرات خود در حوزه مدارس پرداختند.

Number of views (331)/Comments (0)

Tags: