دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی از افتتاح نخستین مرکز تخصصی تربیت معلم کشور در سما تبریز در آینده نزدیک خبر داد.

چهارشنبه, 27 تیر,1397/Categories: حوزه

Rate this article:
4.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز، نخستین جلسه دبیرخانه شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی با حضور دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان، روسای آموزشکده های سما و مسئولین سما استان در روز چهارشنبه مورخه 97/4/27 در محل سالن شمس مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی  برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای دکتر محمد نریمانی راد ضمن خوشامدگویی به حضار و تبریک و تشکر از حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم زاده در قبول زحمت مسئولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی به شرح مختصری از فعالیت 40 روزه معاونت سما در کلیه بخشهای مربوطه پرداختند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی با اشاره به اجلاس سراسری معاونین سما کشور در اردبیل و با برشمردن مهمترین موضوعات مطرح شده در آن، خواهان ساماندهی نیروی انسانی در کلیه مراکز سما استان شدند و در زمینه نحوه برخورد با اولیا و دانش آموزان و ارباب رجوع خواستار استقبال با رویی گشاده، زبانی گویا، قلبی مهربان و دستی گشاده در این خصوص شدند.

دکتر نریمانی راد در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر برند سازی مجموعه سما و با اشاره به اقدامات انجام یافته در سما تبریز خواستار شناسایی، جذب و عقد قرارداد با بهترین دبیران در سطح استان شده و به عقد قرارداد و موافقت نامه های منعقد شده در زمینه جذب حداکثری دانش آموز با روسای کلیه واحد های دانشگاهی و برخی از نهاد ها و مراکز علمی سطح استان اشاره کردند و افزودند با توجه به تاکیدات مسئولین محترم دانشگاه موافقت نامه های منعقده با سما به عنوان یکی از ملاک های ارزیابی عملکرد واحد های دانشگاهی خواهد بود.

ایشان عنوان کردند افتتاح مرکز تخصصی تربیت معلم در سازمان سما در دستور کار قرار گرفته و مجموعه سما تبریز به عنوان اولین واحد سمایی در این خصوص اعلام آمادگی کرده و به زودی شاهد افتتاح و راه اندازی نخستین مرکز تخصصی تربیت معلم در سما تبریز خواهیم بود.

سخنران بعدی این مراسم حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم زاده ریاست محترم نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی نیز ضمن تبریک دهه مبارک کرامت و ابراز خرسندی از حضور در میان دانشگاهیان بر لزوم توجه ویژه به مسائل فرهنگیبا توجه به منویات مقام معظم رهبری و بر اهمیت ویژه فضای مجازی تاکید کردند و خواستار رعایت اصل تکریم و احترام متقابل در  برخورد ها و مناسبات انجام یافته بخصوص با جوانان جهت جذب آنان  شدند. ایشان با اشاره به آیات و روایات اسلامی مساله تعلیم و تربیت را دارای حساسیت ویژه دانستند و با استقبال از راه اندازی مرکز تخصصی تربیت معلم در سما ابراز خرسندی کردند با انتخاب دبیران به عنوان مهمترین تاثیر گذاران عرصه تعلیم و تربیت شاهد بالندگی علمی همراه با بالندگی دینی باشیم.

در انتهای این مراسم معاونین و روسای آموزشکده های سما استان به بیان نقطه نظرات و پیشنهاد های خود در راستای برند سازی مجموعه سما پرداختند و ضمن اشاره به وجود برخی موانع و مشکلات موجود، خواستار توجه ویژه در جهت برطرف شدن این موانع شدند

Number of views (388)/Comments (0)

Tags: