دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی : افزایش 20 درصدی جمعیت دانش آموزی سما در سال تحصیلی جدید

دوشنبه, 05 شهریور,1397/Categories: دانشکده پسران تبریز, دانشکده خواهران تبریز, دانشکده سـهند

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز، نشست مشترک معاونت سما تبریز با اساتید آموزشکده های سما تبریز و سهند در روز یک شنبه مورخه 97/06/04 در محل سالن اجتماعات آموزشکده سما تبریز برگزار شد. در ابتدای این جلسه آقای دکتر محمد نریمانی راد ضمن خوشامدگویی به حضار و تبریک اعیاد قربان و غدیر، روز کارمند و تشکر ویژه از کلیه اساتید بخاطر تلاش های انجام گرفته ایشان، بر ارتباط دو جانبه مسئولین و اساتید آموزشکده و بازخورد این ارتباط در تصمیم گیریهای سما تاکید کردند و خواستار جدیت، همکاری و همدلی مجموعه اساتید به عنوان پیام رسان و معرف سما نزد محافل عمومی جهت پیشبرد اهداف سازمانی شدند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی با اشاره به تحولات و اقدامات انجام گرفته در سما تبریز بر توسعه کمی و کیفی سما در جهت برند سازی آن تاکید کردند و خواستار همت ویژه همکاران و اساتید محترم در جهت توسعه کیفی با تسلط بر علم روز و نوآوری در عرصه های مختلف شدند.

دکتر نریمانی راد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افت 30 درصدی جمعیت دانش آموزی در سطح مدارس غیر دولتی، خبر از افزایش 20 درصدی این آمار در مجموعه سما تبریز دادند که در کنار توسعه کیفی صورت گرفته موفقیتی برای سما محسوب می شود و ابراز امیدواری کردند با توجه به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی از ترم پیش رو در آموزشکده های سما نیز شاهد رشد جمعیت دانشجویی  باشیم و از نیروی انسانی به عنوان بزرگترین و اصلی ترین سرمایه مجموعه سما تبریز نام بردند.

در حاشیه این مراسم روسای آموزشکده های سما تبریز و سهند ضمن ارائه گزارشی مختصر از فعالیت آموزشکده متبوع خود ارائه دادند و در پایان اساتید محترم نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

Number of views (276)/Comments (0)

Tags: