دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

نواختن زنگ مهر در مدارس سما استان آذربایجان شرقی

یکشنبه, 01 مهر,1397/Categories: حوزه, مدارس

Rate this article:
5.0

همزمان با هفته دفاع مقدس، آئین نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی در مدارس سما استان آذربایجان شرقی با حضور مسئولان برگزار و دانش‌آموزان سال تحصیلی جدید را شروع کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت سما تبریز، دکتر عزیز جوانپور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را صبح امروز در مجتمع دخترانه سما و مدرسه پسرانه سما (2) به صدا در آورد.

دکتر جوانپور در آیین شروع سال تحصیلی جدید در دومین مدرسه پسرانه سماء تبریز ضمن تسلیت ایام عزاداری سیدالشهداء و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و محکوم نمودن حادثه تروریستی اهواز گفت: مدارس سما جزئی از پیکره دانشگاه آزاد اسلامی بوده و مورد حمایت همه جانبه دانشگاه است.

رییس شورای شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی بر استفاده بهینه دانش آموزان و مدارس از تمامی امکانات دانشگاه آزاد اسلامی در هر نقطه ای از واحد های دانشگاه استان تاکید کرد و گفت: به منظور افزایش تعامل بین دانشگاه و آموزش و پرورش و آشنایی دانش آموزان با محیط علمی و دانشگاهی و امکانات، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی برنامه‌های بازدید مستمر از دانشگاه برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

دبیر هیأت امنای استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مقطع ابتدائی نکته آغازین علم و علم آموزی گفت: اهمیت علم، علم آموزی و دانش و جایگاه ویژه آن در جامعه بر کسی پوشیده نیست. لذا مسئولین مدارس با بستر سازی مناسب و استفاده از امکانات و پتانسیل های دانشگاه زمینه‌ای مناسب را برای علم آموزی دانش آموزان فراهم کنند و با شناسایی استعدادهای نهفته دانش آموزان و هدایت درست، آنان را برای ورود به عرصه خدمت و جامعه آموزش و پرورش دهند.

در ابندای مراسم دکتر محمد نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی ضمن خیر مقدم گویی به اولیا و دانش آموزان و تبریک آغاز سالتحصیلی جدید، دانش آموزان امروز را آینده سازان و مسئولان فردای میهن اسلامیمان توصیف کرد و گفت: امسال تحولات اساسی در حوزه سما از لحاظ عمرانی، فیزیکی و ارتقای کیفیت آموزشی و جذب بهترین و موفق ترین دبیران انجام گرفته است.

وی بر ایجاد سمای اخلاق محور در تمام زمینه ها و ایجاد محیطی شاداب و آرامش بخش برای دانش آموزان تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد: با تلاش و همفکری و هم افزایی مسئولین و اولیای دانش اموزان مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی جز بهترین ها در جامعه و تقدیم بهترین ها به جامعه باشد.

معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از همکاران خود در حوزه سما قدردانی کرد و گفت: افزایش 25 درصدی جامعه دانش آموزی و استقبال خانواده‌ها برای تحصیل فرزندانشان در مدارس سما تبریز نشانه تلاش و پشتکار و همت والای تمام دست اندرکاران مجموعه سما است.

در ادامه مراسم شروع سال تحصیلی جدید دکتر جوانپور و هیات همراه ضمن حضور و بازدید از قسمت های مختلف، دبستان پسرانه 2 سما تبریز این مدرسه را با 7 باب کلاس درس رسما افتتاح و دانش آموزان پس از عبور از دروازه قرآن در کلاسهای درس خود حاضر و فعالیت آموزشی آن آغاز گردید.

مراسم آغاز سالتحصیلی جدید با حضور دکتر جوانپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی و شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، حجت ااسلام و المسلمین ابراهیم زاده رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، دکتر نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان، مدیران مدارس و جمعی از همکاران سما و اولیا دانش آموزان صبح روز یکشنبه اول مهر ماه 97 در مجتمع دخترانه و دبستان پسرانه سما (2) برگزار گردید.

Number of views (707)/Comments (0)

Tags: