دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

برگزاری دوره های کوتاه مدت ضمن خدمت برای کارکنان سما تبریز و سهند در تابستان 96

یکشنبه, 23 مهر,1396/Categories: حوزه, دانشکده پسران تبریز, دانشکده خواهران تبریز, دانشکده سـهند

Rate this article:
No rating

مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد تبریز در راستاي ارتقاء دانش افزايي کارکنان جهت بهره مندی از دستورات حیات بخش قرآن، احكام و اخلاق، تكريم ارباب رجوع و همچنين آشنايي با فضاي مجازي، فرصتها و تهديدها  اقدام به برگزاری دوره‌هاي تابستاني کوتاه مدت براي كليه كاركنان سما كرد.      

ـ كارگاه اخلاق و احكام كارگزاران به استادي حجت الاسلام و المسلمین محمودی" تشكيل شد و ایشان در خصوص مهارتهای گفتاری در بین روابط سازمانی و روابط زن و مرد و تحكيم بنياد خانواده به ایراد سخنراني پرداختند.

ـ كارگاه اخلاق كارگزاران با حضور استاد اسداللهي تشكيل شد و استاد مذكور در خصوص معرفت و شناخت به خويشتن ، اصول و روشهای برنامه ريزي و چالشهايي موجود در اين راستا نكاتي را اشاره نمودند.

ـ كارگاه آشنايي با فضاي مجازي فرصتها و تهديدها با حضور جناب سرهنگ محمودي رئيس پليس فتاي استان آذربايجان‌شرقي در مورد تهديدات فضاي سايبري در مجموعه كاركنان و استفاده از  برنامه های مانند تلگرام و اینستاگرام و .... که بصورت Free دانلود و بر روی گوشی نصب می گردند ، برگزار گردید . در این کارگاه سرهنگ محمودی اعلام نمودند با نصب برنامه های شبکه های اجتماعی برروی گوشی ما دسترسی لازم در مورد استفاده از  تمامی اطلاعات موجود در گوشی را در اختیار مجریان هر کدام از شبکه ها قرار    می دهیم از جمله ( استفاده از اطلاعات مموری کارت ، دوربین ، گالری عکس ، مخاطبین و .... بدون نیاز به تائید کاربر )   ایشان  بهترين راهکار و فيلترشكن موجود در فضاي مجازي را خودكنترلي اعلام نمودند 

Number of views (342)/Comments (0)

Tags: