دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

لزوم استمرار سلسله فعالیت جمعی همکاران در جهت توسعه اهداف عالی سازمان سما

چهارشنبه, 04 مهر,1397/Categories: حوزه

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز دکتر محمد نریمانی راد در دومین جلسه هم اندیشی همکاران سما تبریز با اشاره به سلسله اقدامات انجام یافته در طی سه ماه گذشته در سما تبریز خواستار استمرار فعالیت جمعی جهت ارتقا و توسعه اهداف عالی سازمانی شدند. در ابتدای این مراسم دکتر محمد نریمانی راد ضمن عرض خیر مقدم و تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) و هفته دفاع مقدس و تشکر از زحمات کلیه همکاران و دست اندرکاران مجموعه سما تبریز به خاطر تلاش های انجام گرفته به ارائه گزارش اجمالی از فعالیت های صورت گرفته در طی 3 ماه گذشته پرداختند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم توجه به تربیت نیروی انسانی کارامد تاکید کردند و آن را از مهم ترین اهداف هر سازمان دانستند و جابه جایی نیروها در سما تبریز را بر اساس توانمندی انان و در جهت جلوگیری از اخلال در امور دانستند.

معاونت سما تبریز در ادامه ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر جوانپور و عنایات ویژه ایشان به خاطر امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی در سما آن را به عنوان فرصتی در جهت خدمت به فرزندان میهن اسلامی دانستند و خبر از راه اندازی مدارس تیزهوشان سما در آینده نزدیک دادند.  

دکتر نریمانی راد در خاتمه با اشاره به امضا چندین تفاهم نامه همکاری در جذب دانش آموزان با مهمترین ارگانهای سطح شهر تبریز و مراکز علمی و دانشگاه های سطح استان خواستار استمرار در حرکت های تبلیغی در کلیه سطوح وهمکاری و هم دلی تمامی همکاران مجموعه سما در زمینه جذب حداکثری دانش آموزان و دانشجویان شدند و افزایش آمار دانش آموزی در سما تبریز را مرهون اقدامجمعی کلیه همکاران دانستند.

در انتهای این مراسم از سه نفر از همکاران سمایی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند و سه نفر از همکاران فعال در حوزه عمرانی که در افتتاح دبستان تازه تاسیس پسرانه 2 سما تبریز نهایت همکاری را داشتند و یک نفر از دبیران نمونه سما تبریز از دبستان دخترانه 1 سما تبریز با اهدا لوحی تقدیر شد. و همکاران شرکت کننده به بیان نقطه نظرات و پیشنهاد های خود در راستای برند سازی مجموعه سما پرداختند.

 این مراسم به همت حوزه معاونت سما تبریز و با حضور دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، روسای آموزشکده های سما و مدیران حوزه و مدارس سما تبریز و جمعی از همکاران در روز سه شنبه مورخ 3/7/97 در سالن شمس مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار گردید.    

Number of views (175)/Comments (0)

Tags: