دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی تاکید کردند:

رسالت اصلی سما کمک به آموزش و پرورش در جهت تعلیم و تربیت صحیح است

دوشنبه, 16 مهر,1397/Categories: حوزه

Rate this article:
4.0

به گزارش روابط عمومی سما استان مراسم معارفه مسئول حراست سما مراغه در روز یکشنبه مورخ 15/7/97 در محل آموزشکده سما مراغه و با حضور دکتر نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، درهم جانی مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، ریاست واحد مراغه و مسئولین و همکاران سما برگزار شد.

 دکتر نریمانی راد در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع سمائیان واحد مراغه و تشکر از زحمات دکتر ولیلو رئیس واحد مراغه و آقای درهم جانی به سبب عنایات ویژه نسبت به سما مراغه با اشاره به آیات و روایات اسلامی خواستار تربیت صحیح دانش آموزان بر اساس الگوی اسلامی و سیره نبوی شدند و جدیت کلیه مسئولان و دست اندرکاران نظام تعلیم و تربیت را در این زمینه یادآور و مهم دانستند.   

دبیر شورای شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی با عنوان اینکه رسالت اصلی سما در مقطع فعلی کمک به آموزش و پرورش در جهت تعلیم و تربیت صحیح است بر انتخاب و توانمند سازی مدیران و فعال سازی معاونان پرورشی مدارس تاکید داشتند و از حسن انتخاب آقای دکتر ولیلو در خصوص معرفی آقای کاظمی به عنوان مدیری توانمند به سرپرستی سما مراغه تشکر کردند.

دکتر نریمانی راد در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص آموزشکده ها بر لزوم همدلی و حفظ آرامش برای تحقق اهداف سازمانی تاکید کردند و بسط و توسعه مهارت آموزی در سما با توجه به ظرفیت های موجود را ضروری دانستند. وی با اشاره به سما مراغه به عنوان الگویی موفق برای سما بر تقویت روحیه و بسط و توسعه مسیر های خلاقیت و استعدادیابی تاکید کردند و خبر از راه اندازی مرکز رباتیک سما استان به بهترین نحو ممکن و انتقال و تعمیم تجربیات موفق آن به سایر مراکز سما دادند.

ایشان در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه تنهاترین و اصلی ترین سرمایه سما نیروی انسانی موجود می باشد از آن به عنوان نقطه قوتی برای ارتقا جایگاه اجتماعی سما یاد کردند و برای آقای غلامی در سمت مسئول حراست سما مراغه آرزوی موفقیت و توفیق الهی در رسیدن به اهداف سازمانی کردند.   

در ادامه آقای درهم جانی مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با ابراز خوشحالی از حضور در جمع دانشگاهیان واحد مراغه، اضهار امیدواری کردند هر روز شاهد پیشرفت سما و دانشگاه آزاد اسلامی در  عرصه های گوناگون باشیم. ایشان بر تعامل سازنده و همکاری بر اساس سلسله مراتب اداری نسبت به انجام وظایف سازمانی تاکید کردند و خواستار انجام وظایف بر اساس عزت نفس و نفسی سلامت و بدون هیچ غرض ورزی جهت پیشگیری از وقایع ناگوار شدند.   

در ابتدای این مراسم دکتر ولیلو ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه ضمن عرض خیر مقدم به حضار از سما واحد مراغه به عنوان یکی از موفق ترین و برترین مجموعه های سما کشور نام بردند و ضمن قدردانی از زحمات معاون سابق سما مراغه به بیان گزارشی مختصر از وضعیت موجود و برنامه های پیش رو پرداختند و وجود نیروی کارآمد در کنار مجموعه ای مجهز به انواع امکانات و ارائه خدمات متنوع آموزشی و فرهنگی را جز خصوصیات بارز سما مراغه دانستند و بر حمایت همه جانبه دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه از مجموعه سما تاکید کردند.  

در ادامه مراسم حکم انتصاب آقای قربان غلامی به عنوان مسئول حراست سما واحد مراغه به ایشان ابلاغ شد  و هیات اعزامی ضمن بازدید از قسمت های مختلف آموزشکده و مدارس سما مراغه با حضور در جمع همکاران و      دانش آموزان از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند. 

Number of views (251)/Comments (0)

Tags: