دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

سلسله دیدار های دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در شهرستان مرند

جمعه, 27 مهر,1397/Categories: حوزه

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما استان دکتر محمد نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در حاشیه دیدار مورخ 97/07/24 از سما مرند، با حضور در معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند با دکتر گرشاسبی فرماندار محترم شهرستان مرند دیدار کردند و از نزدیک پیگیر موارد و مسائل مربوط به سما مرند و خواستار همکاری تمام ادارات و ارگانهای شهری در جهت حمایت و معرفی سما شدند و خبر از راه اندازی مدرسه محیط زیست در سما که مبتنی بر آموزش محیطی و در دل طبیعت باشد دادند.      

 دکتر گرشاسبی نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار وجود ظرفیت های مهم در اجرای طرح های آموزشی و تربیتی را جز خصوصیات بارز شهرستان مرند دانستند.

دیدار با خانواده شهید سید محمد سید نژاد از برنامه های دیگر سفر دبیر سما استان به مرند بود. دکتر نریمانی و هیات همراه با حضور در منزل شهید سیدنژاد که از فارغ التحصیلان سما واحد مرند می باشند از نزدیک با خانواده این شهید والا مقام دیدار کردند و بر تداوم راه شهدا تاکید و با اهدا تندیس و لوحی از خانواده این شهید سرافراز دلجویی و تقدیر کردند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی و هیات همراه با حضور در منزل مرحوم حاج یعقوب عبدل زاده واقف و خیر شهر مرند دیدار کردند و با اشاره به آیات و روایات اسلامی وجود چنین افرادی را به عنوان سرلوحه در جامعه اسلامی و ضامن تقویت همدلی و روحیه تعاون در جامعه دانستند و بر تقویت، حمایت و ترویج چنین اقداماتی تاکید و با اهدا لوحی از خانواده ایشان تقدیر کردند. مرحوم عبدل زاده جز خیرین شهر مرند بوده و زمین و ساختمان مجتمع پسرانه سما مرند را در سنوات قبل جهت خدمت به فرزندان میهن اسلامی وقف کرده بودند.

Number of views (272)/Comments (0)

Tags: