دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

دیدار آقای دکتر منظری توکلی معاون دانشگاه ازاد اسلامی و رئیس سازمان سما با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز

دوشنبه, 30 مهر,1397/Categories: حوزه

Rate this article:
5.0

همزمان با سفر آقای دکتر منظری توکلی معاون دانشگاه ازاد اسلامی و رئیس سازمان سما به تبریز جهت افتتاح چندین پروژه، دیداری با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب تبریز داشتند در این دیدار که آقای دکتر جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و آقای دکتر نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی  سما استان آذربایجان شرقی نیز همراهی می نمودند آقای دکتر منظری توکلی ضمن عرض سلام آقای دکتر ولایتی و آقای دکتر تهرانچی به ایشان، گزارشی از روند فعالیتها و برنامه های آتی سازمان سما را ارائه نموده و  از آقای دکتر نریمانی راد معاونت سما تبریز به دلیل تحولات ایجاد شده اخیر در سما واحد تبریز تقدیر نمودند. و خواستار حمایت همه جانبه دفتر امام جمعه از مجموعه سما تبریز در راستای پیشبرد اهداف تعیین شده شدند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز نیز با اشاره به رسالت آموزش و پرورش و مدارس در رشد و تعالی دینی و فرهنگی دانش آموزان، خواستار توجه ویژه به ارزشها و آموزه های دینی و مذهبی در مدارس سما شدند. در انتهای این دیدار نماز ظهر به امامت ایشان اقامه گردید.

Number of views (119)/Comments (0)

Tags: