دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی تاکید کردند:

روشنگری یوم الله 13 آبان و تبیین آن با اجرای برنامه های متنوع در سما

چهارشنبه, 09 آبان,1397/Categories: حوزه, فرهنگی

Rate this article:
4.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز در آستانه یوم الله 13 آبان جلسه روسای آموزشکده ها و مدیران مدارس سما تبریز در روز چهارشنبه مورخ 97/08/09 با محوریت 13 آبان و با حضور دکتر نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، دکتر وحیدی مهر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، حجت الاسلام و المسلمین خلیلی معاونت نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی  و مسئولین سما در سالن اجتماعات آموزشکده سما تبریز برگزار شد.

 دکتر نریمانی راد در این دیدار با تبریک فرارسیدن یوم الله 13 آبان و خیر مقدم گویی به حضار و تشکر از تلاش های انجام یافته در برگزاری مراسمات متنوع فرهنگی بخصوص در ایام محرم و صفر، خواستار تداوم این برنامه ها در جهت آشنایی با مکتب حسینی و تبیین حماسه عاشورا شدند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی بر ضرورت استفاده از رسانه های جمعی در بیان   دستاورد ها و سلسله اقدامات انجام یافته سما تاکید کردند و از انجام برنامه های متنوع با هدف روشنگری یوم الله 13 آبان و تبیین آن در سما با هدف آشنایی دانش آموزان با تاریخ انقلاب اسلامی با توجه به حساسیت زمانی خبر دادند و بر لزوم شرکت تمامی دانش آموزان و دانشجویان سما در کنار آحاد مردم در این رویداد و حرکت ملی تاکید کردند و از شرکت اولیا دانش آموزان در کنار فرزندان خود در این روز استقبال کردند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود خبر از راه اندازی غرفه نقاشی و برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع استکبار ستیزی در مسیر راه پیمایان و همچنین تعیین ساعتی به عنوان ساعت فرهنگی در مدارس در هفته پیش رو و نواختن زنگ استکبار ستیزی در مدارس سما خبر دادند.

سخنران دیگر این مراسم حجت الاسلام و المسلمین خلیلی معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با تشکر از مجموعه زحمات دکتر نریمانی راد و همکاران سما به خاطر تلاش های انجام یافته، مهم ترین خصیصه نظام اسلامی را استکبار ستیزی و آمریکا ستیزی دانستند و با اشاره به جمله معروف حضرت امام خمینی (ره) که «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند» مهمترین وظیفه افرادی که در راس امور آموزشی فعالیت دارند را انتقال چنین مفاهیمی به دیگران و نسل های آینده دانستند و ضمن تاکید بر حضور حداکثری دانش آموزان و دانشجویان و ... در رویداد های مختلف انقلاب اسلامی بر تداوم اجرای برنامه های معرفتی در سما و مدارس سما و اجرای کرسی های نظریه پردازی و تربیون آزاد و ... تاکید کردند.

دکتر وحیدی مهر نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران سما با اشاره به آیات و روایات اسلامی بر ضرورت خود شناسی و غافل نشدن از یاد خدا تاکید کردند و یاد خدا در امورات و تبعیت از آیاتی قرآنی در زندگی روزمره را رمز و کلید حل مشکلات دانستند.

در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله آقای علیرضا رجائی به عنوان مدیر دبیرستان دوره اول پسرانه سما تبریز قدردانی و آقای کریم عیوض نژاد به عنوان مدیریت جدید دبیرستان مذکور معرفی شدند.

Number of views (392)/Comments (0)

Tags: