دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس و نواختن زنگ مهر توسط ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی

یکشنبه, 23 مهر,1396/Categories: حوزه, مدارس

Rate this article:
5.0

همزمان با  ایام محرم و هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس در روز اول سال تحصیلی زنگ مهر در مدارس سما تبریز نواخته شد.

این مراسم با حضور دکتر انگجی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی و شورای نظارت وهماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، دکتر حسن زاده دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان ، مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد استان، مدیران مدارس وجمعی از همکاران سما و اولیا دانش آموزان برگزار گردید.

در آغاز این مراسم بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی، دکتر شهریار حسن زاده دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و اصحاب باوفایش  و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و هفته دفاع مقدس و خیرمقدم گویی و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید بر حمایت همه جانبه دانشگاه آزاد اسلامی از مجموعه سما تاکیدکردند و سما را جزئی ازپیکره دانشگاه آزاد اسلامی  دانستند. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود دانش آموزان امروز را آینده سازان و مسئولان فردای میهن اسلامیمان توصیف کردند.

در ادامه ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر سید جواد انگجی نیز ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و خیر مقدم گویی و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید  سما را جزئی ازپیکره دانشگاه آزاد اسلامی  دانستند. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود بر استفاده دانش آموزان و مدارس از تمامی امکانات دانشگاه آزاد اسلامی در هر نقطه ای از واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان تاکید داشتند و بر انجام بازدید های مستمر توسط دانش آموزان مدارس سما از قسمتهای مختلف دانشگاه جهت آشنایی با محیط دانشگاه تاکید کردند. رئیس شورای نظارت و هماهنگی سما استان در ادامه سخنان خود خطاب به اولیای دانش آموزان با اشاره به اهمیت علم، علم آموزی و دانش و جایگاه ویژه آن در جامعه بر فراهم کردن بستر های لازم و برنامه ریزی برای استفاده حداکثری از پتانسیل ها و امکانات دانشگاه توسط مدارس و شناسایی استعداد های نهفته دانش آموزان و پرورش این استعداد ها برای ورود به عرصه خدمت به جامعه و با اشاره به اینکه مقطع ابتدائی نکته آغازین علم و علم آموزی است تاکید کردند.

در خاتمه زنگ مهر توسط دکتر انگجی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان نواخته شد و دانش آموزان پس از عبور از دروازه قرآن در کلاسهای درس خود حاضر شدند و سال تحصیلی 97-96 مدارس رسما آغاز شد. و دکتر انگجی و هیات همراه از قسمتهای مختلف و کلاسهای مجتمع دخترانه سما تبریز بازدید کردند و تعداد 6 باب کلاس تازه احداث شده در این مجتمع توسط ایشان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

Number of views (480)/Comments (0)

Tags: