دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

« به آتش کشیدن ترامپ و تمام گزینه های روی میزش» توسط دانش آموزان سما تبریز

یکشنبه, 13 آبان,1397/Categories: مدارس, دانشکده پسران تبریز, دانشکده خواهران تبریز, دانشکده سـهند

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز همزمان با سراسر کشور مراسم راهپیمایی روز 13 آبان در سما تبریز نیز برگزار   شد و مجموعه مدارس و آموزشکده های سما تبریز دوشادوش آحاد مردم و بویژه دانشگاهیان و فرهنگیان در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شرکت کردند.

دکتر محمد نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در حاشیه این مراسم با اعلام برگزاری مراسمات متنوع در مجموعه سما استان از نواخته شدن زنگ مبارزه با استکبار جهانی در کلیه مدارس، برگزاری مسابقه ویژه نقاشی برای دانش آموزان با محوریت این موضوع، آماده نمودن بروشور و تعیین ساعتی به عنوان ساعت فرهنگی در مدارس در جهت آشنایی دانش آموزان و نسل جدید با تاریخ انقلاب اسلامی و اندیشه های والای بنیانگذار آن حضرت امام خمینی (ره) خبر دادند.  

از دیگر اقدامات سما تبریز در این روز برپایی غرفه نقاشی برای دانش آموزان و سایر شرکت کنندگان در مسیر راهپیمایان با موضوع استکبار ستیزی بود که با استقبال بی نظیری از سوی شهروندان روبرو شد و مقامات مختلف شهر  از نزدیک از این نمایشگاه و آثار مختلف دانش آموزان  دیدن کردند.

امسال برای اولین بار در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نماد ترامپ و تمام گزینه های روی میزش از سوی دانش آموزان سما تبریز به آتش کشیده شد تا جوابی دندان شکن به یاوه گوی های رئیس جمهور منفور آمریکا و سلف سابقش داده شده باشد.

Number of views (718)/Comments (0)

Tags: