دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی تاکید کردند:

موقعیت جفرافیایی شهر سهند فرصتی طلایی در جهت توسعه سما سهند

شنبه, 24 آذر,1397/Categories: دانشکده سـهند

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز، دکتر جلسه بررسی مسائل و مشگکلات آموزشکده سما سهند با حضور دکتر محمد نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، مسئولین حوزه معاونت و همکاران آموزشکده سما سهند در روز سه شنبه مورخه 97/09/20 در محل دفتر ریاست آموزشکده سما سهند برگزار شد.

در این جلسه  دکتر محمد نریمانی راد ضمن تشکر از زحمات انجام گرفته توسط همکاران محترم در حوزه های مختلف سما سهند در عرصه تعلیم و تربیت بواسطه تلاش های انجام گرفته از پتانسیل های موجود در مجموعه سما سهند به عنوان عاملی موثر در جهت رشد و تعالی آن مجموعه یاد کردند که تحقق آن را نیز با حمایت همه جانبه تمامی همکاران، اعضای هیات علمی و دانشجویان برشمردند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار اقدام تیمی و کار جمعی در جهت نیل به اهداف عالی سازمانی شدند و با اشاره به اهمیت ویژه تبلیغات در دنیای امروز، افزایش جمعیت شهر جدید سهند را به عنوان فرصتی طلایی برای سما سهند در جهت توسعه کمی دانستند و بر ارتباط مستمر و تنگاتنگ مجموعه سما با دانش آموزان و دانشجویان به عنوان بدنه اصلی سما به عنوان عاملی جهت برون رفت از رکود موجود تاکید کردند.     

معاون سما واحد تبریز در ادامه ضمن شرکت در مراسم روز دانشجو در سما سهند بحث کیفیت آموزشی در آموزش عالی را در جهت ارتقا امکانات آموزشی و پژوهشی و ..  مهم دانستند و از دانشجویان به عنوان ارکان اصلی دانشگاهها یاد کردند و خواستار مشارکت جدی دانشجویان در امورات مربوط به دانشگاه خود شدند. 

Number of views (393)/Comments (0)

Tags: