دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی تاکید کردند:

خودکفایی کشور در تمامی زمینه ها ما حاصل انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته

یکشنبه, 28 بهمن,1397/Categories: حوزه, فرهنگی

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز همزمان با ایام پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و در آستانه قیام مردمی 29 بهمن مردم تبریز سلسله مراسمات گرامیداشت این ایام در سما واحد تبریز برگزار گردید و دانش آموزان تمام مقاطع تحصیلی ضمن شرکت در این مراسم با آرمانهای والای بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی و رهبر کبیر انقلاب اسلامی بیعت کردند.

دکتر محمد نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در این مراسم با اعلام برگزاری مراسمات متنوع در دهه فجر انقلاب اسلامی هدف از برگزاری چنین مراسماتی را آشنایی دانش آموزان با آرمانهای نظام اسلامی و دستاورد های انقلاب اسلامی در طی چهار دهه گذشته دانستند و با اشاره به گوشه ای از این دستاوردها از جمله دستاوردهای مهم در حوزه صنعت هوا فضا، فناوری اطلاعات، سلول های بنیادی، بحث توان موشکی و ... تمامی آنها را در سایه انقلاب اسلامی و حرکت انقلابی در راستای ایجادی کشوری غیر وابسته در سطح عرصه بین الملل  دانستند.

معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تبلیغات منفی جبهه استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی و با تبین بخش دیگری از دستاورد های انقلاب در حوزه های مختلف علمی و با برشمردن آماری از موفقیت های دانش آموزان و دانشجویان در طول این مدت و موفقیت های کسب شده در المپیاد های مختلف جهانی و بین المللی و با اشاره به کسب مقام دوم مسابقات بین المللی آسیا و اقیانوسیه توسط تیم رباتیک سما استان و همچنین قبولی بسیار بالای دانش آموزان سمایی در مطرح ترین رشته ها، تمامی این موفقیت ها را مرهون خود باوری و اتکا به تواناییهای فردی و جمعی افراد در پرتو انقلاب اسلامی قلمداد کردند و از آمادگی دبیرخانه شورای نظارت و هماهنگی سما استان برای انتقادات و پیشنهادات اولیا و دانش آموزان در تمامی زمینه ها خبر دادند.

از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم در سما تبریز اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی، اجرای تئاتر با موضوع وطن پرستی، اجرای جمعی سرود ایران توسط دانش آموزان شرکت کننده و همچنین برگزاری مسابقه بین دانش آموزان بود.

این مراسم به همت حوزه معاونت سما تبریز و با همکاری روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در سالن استاد شهریار دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد.

Number of views (70)/Comments (0)

Tags: