دات نت نیوک
Menu
img1
سال 1398 سال رونق تولید
img2
مدارس سما تبریز دارای کادر و دبیران مجرب و استفاده از روشهای و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه آموزش.
img3
آموزشکده سما واحد تبریز و سهند دارای امکانات آموزشی مدرن و فضاهای آموزشی مناسب.
img4
شهر تبریز است و جان قربان جانان می کند      سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند.

آخرین تصاویر بارگزاری شده

ساختار معاونت سما واحد تبریز

پیوندهای مرتبط

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

برگزاری جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی همزمان با سالگرد قیام مردمی 29 بهمن تبریز در سما تبریز

دوشنبه, 29 بهمن,1397/Categories: حوزه, مدارس

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز همزمان با پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و در سالگرد قیام مردمی 29 بهمن تبریز جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی در سما واحد تبریز برگزار گردید و دانش آموزان تمام مقاطع تحصیلی ضمن شرکت در این مراسم با آرمانهای والای بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی و رهبر کبیر انقلاب اسلامی بیعت کردند.

دکتر محمد نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در این مراسم  ضمن خیر مقدم گویی به حضار و با اعلام برگزاری مراسمات متنوع در دهه فجر انقلاب اسلامی از جمله نواخته شدن زنگ انقلاب، شرکت سمائیان و دانشگاهیان در راهپیمایی بزرگ و پرشور 22 بهمن و ... هدف از برگزاری چنین مراسماتی را آشنایی نسل جوان بویژه دانش آموزان با آرمانهای نظام اسلامی و دستاورد های انقلاب اسلامی در طی چهار دهه گذشته دانستند و با اشاره به گوشه ای از این دستاوردها از جمله دستاوردهای مهم در حوزه صنعت هوا فضا، فناوری اطلاعات، سلول های بنیادی، بحث توان موشکی، پیشرفت ها و دستاورد های علم پزشکی و ... تمامی آنها را در سایه انقلاب اسلامی و حرکت انقلابی و تحت رهبری امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و در راستای ایجادی کشوری غیر وابسته در سطح عرصه بین الملل  دانستند.

معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تبلیغات منفی جبهه استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی و با تبین بخش دیگری از دستاورد های انقلاب در حوزه های مختلف علمی و با برشمردن آماری از موفقیت های دانش آموزان و دانشجویان در طول این مدت و موفقیت های کسب شده در المپیاد های مختلف جهانی و بین المللی و با اشاره به کسب مقام دوم مسابقات بین المللی آسیا و اقیانوسیه توسط تیم رباتیک سما استان و همچنین قبولی بسیار بالای دانش آموزان سمایی در مطرح ترین رشته ها، تمامی این موفقیت ها را مرهون خود باوری و اتکا به تواناییهای فردی و جمعی افراد در پرتو انقلاب اسلامی قلمداد کردند و از آمادگی دبیرخانه شورای نظارت و هماهنگی سما استان برای انتقادات و پیشنهادات اولیا و دانش آموزان در تمامی زمینه ها خبر دادند.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم زاده رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار ضمن خیرمقدم گویی و ابراز خوشحالی از حضور در جمع پرشور دانش آموزان از مجموعه فعالیت ها و تلاش های دبیران بخصوص دبیران سمایی حاضر به خاطر آموزش و پرورش نسل جدید و تربیت دانش آموزانی وارسته که آینده داران میهن اسلامی می باشند تشکر کردند و با اشاره به 40 سالگی انقلابی اسلامی و ورود به دهه پنجم انقلاب، ضمن اشاره به آمار و ارقام، خروجی مدارس را به عنوان شاخص و تعیین کننده حرکت در سمت و سوی انقلاب اسلامی قلمداد کردند.

 ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با ابراز خرسندی از تقدیر دانش آموزان حافظ قرآن در این جمع و با  اشاره به اینکه توصیه های مقام معظم رهبری موجب نشاط و شادابی جامعه است منویات معظم له را به عنوان کلید و راه گشای حل مشکلات دانستند و خواستار توجه به ارزش های اسلامی و انقلابی در تربیت نسل جدید و تحلیل انقلاب با رجوع به گذشته از سوی عموم افراد شدند و برای دانش آموزان در تمام مراحل زندگی آرزوی موفقیت کردند.    

از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی، تقدیر از دانش آموزان و  حافظان قرآن، اجرای تئاتر با موضوع وطن پرستی، اجرای برنامه تئاتر عروسکی با موضوع نوع دوستی و آموزش های عمومی برای حفظ محیط زیست و بهداشت محیط برای دبستانی ها، اجرای جمعی سرود ایران توسط دانش آموزان شرکت کننده، برگزاری مسابقه بین دانش آموزان و ... بود.

این مراسم به همت حوزه معاونت سما تبریز و با همکاری روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در سالن استاد شهریار مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و برای کلیه مقاطع تحصیلی دانش آموزان ساعی سما تبریز برگزار شد که با استقبالی بی نظیر از سوی حاضرین روبرو شد.

Number of views (304)/Comments (0)

Tags: